Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Kolejny puchar Zosi!!!

07.11.2017, 14:19

W miniony weekend Zosia Witkowska wystartowała w turnieju WTK Skrzatek w Grodzisku Mazowieckim. Był to bardzo udany występ naszej zawodniczki. Zosia wygrała turniej, w finale pokonując turniejową jedynkę Maję Nieradzik (Mostostal Zabrze)  3/6 6/3 10/5.

Serdecznie gratulujemy naszej zawodniczce i jej trenerowi Piotrowi Grollowi.


Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceW naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Zamknij