Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Jubileusz 25-lecia powstania Szkoły Tenisa

27.09.2016, 17:30

Ależ to była impreza!!! Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy – licznym gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i stworzyli rewelacyjną atmosferę, pracownikom, klubowiczom, rodzicom i przyjaciołom, którzy pomagali w organizacji jubileuszu, prowadzącemu Tomaszowi Wolfke (dziennikarz i komentator tenisa oraz nasz klubowicz), wspaniałej artystce Uliashy (nasza wychowanka tenisowa), Panu Karolowi za rewelacyjne jedzenie!

Dziękujemy także partnerom oraz sponsorom, bez których organizacja naszego jubileuszu byłaby niemożliwa. To przede wszystkim Dzielnica Warszawa Ursynów, która była głównym partnerem Turnieju o Puchar Burmistrza Ursynowa, to firma RR Donelly, dzięki której nasza historia mogła zostać przelana na papier i tak pięknie wydrukowana, i dzięki której dzieci biorące udział w turnieju otrzymały wspaniałe nagrody. To także firma Longbrige, która wsparła finansowo organizację obchodów. Dziękujemy firmie Wierzejki i firmie Putka za dostarczenie produktów niezbędnych do przygotowania poczęstunku i firmie Nespresso za wspaniałą kawę. Dziękujemy także firmie Toshiba, za ufundowanie telewizorów losowanych wśród uczestników ubiegłotygodniowych zawodów oraz za miłą niespodziankę jaką sprawił nam Yonex Polska przekazując do wylosowania rakietę tenisową. Pomogła nam także Restauracja Basilia, która w zeszłym tygodniu przygotowała poczęstunek dla najmłodszych uczestników turnieju.

A tak, widział to co działo się w sobotę wspaniały fotograf sportowy (warto wspomnieć, że 25 lat temu pomagał przy budowie pierwszych kortów na Stokłosach) Adam Nurkiewicz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Relacja będzie także przygotowana w Magazynie Tenisklub, który na naszych kortach się narodził i od 102 edycji dostarcza kibicom tenisa ciekawe materiały.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za ostatnie 25 lat i obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy aby za kolejne ćwierć wieku też było co świętować.


Galeria zdjęć

Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję