Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Mamy III miejsce w nieoficjalnych drużynowych mistrzostwach Polski do lat 10

19.06.2017, 12:54

Rozgrywki Talentiady uznawane są za nieoficjalne drużynowe mistrzostwa Polski do lat 10. W tym roku nasza drużyna spisała się bardzo dobrze, zajęła III miejsce w Polsce i jest najlepszą warszawską drużyną tych rozgrywek. W końcowej klasyfikacji wyprzedziły nas tylko: ATAK Łódź i Błyskawice AZS Poznań.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Oliwia Klimas, Viktoria Grabowska, Magda Rybkowska (we wcześniejszych etapach występowała Ola Polkowska), Igor Bednarczuk, Sasza Maliszewski i Staś Romer. Trenerami prowadzącymi drużynę byli Piotr Groll i Piotr Marszałek.

Gratulujemy serdecznie naszym zawodnikom i trenerom.


Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję