Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Kuba w podwójnej koronie!

05.06.2018, 15:24

Za nami bardzo udany turniej WTK Skrzatów, rozgrywany na naszych kortach. Własne "podwórko" bardzo sprzyjało naszym zawodnikom. Odnotowali super wyniki, zdobyli w sumie aż pięć pucharów.
Największym wygranym był Kuba Dołaszyński, który przed finałem singla powiedział sobie "do trzech razy sztuka". Był to bowiem jego trzeci finał w rozgrywkach singlowych, dwa poprzednie przegrał i teraz zapowiedział, że musi się udać. Jak powiedział tak zrobił, chociaż po pierwszym secie nic nie zapowiadało zwycięstwa. Kuba przegrał bowiem tę partię z Ignacym Golonko 0/6. W drugim secie poprawił znacznie swoją grę, zaczął popełniać mniej błędów i zwyciężył 6/2. O końcowym sukcesie musiał zadecydować super tiebreak. W tym lepszy okazał się Kuba zwyciężając 10/5. Było to jego pierwsze zwycięstwo w turnieju w kategorii skrzatów. Do zwycięstwa w rozgrywkach singlowych Kuba dorzucił jeszcze puchar za pierwsze miejsce w deblu. W parze z Frankiem Wierzchowskim w finale pokonali swojego klubowego kolegę Cypriana Lukaska, który grał w parze z Antkiem Biczykiem.
Bardzo dobrze zaprezentowały się również dziewczynki. Matylda Stępkowska zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Leną Jednacz. Lena wcześniej w półfinale okazałą się również lepsza od Oliwki Klimas, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce. W grze podwójnej Oliwia Klimas w parze z Viktorią Grabowską zajęły drugie miejsce.
Wszystkim naszym zawodnikom i trenerowi Piotrowi serdecznie gratulujemy.

Turniej był dofinansowany ze środków m. st. Warszawy


Galeria zdjęć

Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję