Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Karol Romer wygrywa turniej kadetów.

21.08.2018, 11:32

Nasz zawodnik, 15-letni Karol Romer, zwyciężył w ostatni weekend w turnieju WTK kadetów rozgrywanym na nowym obiekcie klubu KKS Kalisz.

Karol, który był najwyżej rozstawionym zawodnikiem turnieju, odniósł w pierwszej fazie turnieju dwa pewne zwycięstwa w grupie. Najpierw pokonał 6:3, 6:4 Andrzeja Brzezińskiego z Sokoła Zgierz, a potem 6:0, 6:1 Wiktora Krążyńskiego z Włókniarza Kalisz.

W niedzielnych meczach grupy finałowej zmierzył się kolejno z Maksem Rozwadowskim (AZS Poznań) i Patrykiem Podoskiem (KT Błonie Kraków). Reprezentanta AZS Poznań pokonał pewnie 6:1, 6:3 i mógł spokojnie czekać na dalszy przebieg rywalizacji. Ponieważ Maks wygrał z tenisistą z Krakowa, Karolowi do zwycięstwa w całym turnieju wystarczyło wygranie pięciu gemów. Już pierwszy set meczu Romera z Podoskiem dał odpowiedź kto zwycięży w całym turnieju. Nasz zawodnik wygrał go pewnie 6:2, czym przypieczętował sukces turniejowy. Potem zaczął narzekać na lekki uraz łokcia. Mimo to, w rozgrywanym zamiast trzeciego seta super tie breaku, miał dwie piłki meczowe. Ostatecznie to rywal z Krakowa wygrał 12-10. 

Dla Karola to pierwszy wygrany turniej singlowy w kategorii kadetów, spory zastrzyk punktów rankingowych i pewności siebie przed kolejnymi startami. 

Gratulujemy serdecznie Karolowi i jego trenerowi Robertowi Fiszerowi.Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję