Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Kolejny wygrany turniej Karola

29.08.2018, 12:41

Po zwycięstwie w turnieju w Kaliszu, Karol w ostatnich dniach wystąpił najpierw w ogólnopolskim turnieju kadetów w Ustroniu, a w weekend w wojewódzkim turnieju kadetów na Spójni.

W pierwszym dotarł do ćwierćfinału, gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy Mateuszowi Kułakowskiemu z Koszalina.

Za to na warszawskim Żoliborzu, na kortach Spójni, nie znalazł pogromcy. Pewnie wygrał silnie obsadzony warszawskimi zawodnikami turniej, kolejno pokonując czterech rywali.

Godne uwagi jest, że zarówno w ćwierćfinale, jak i w półfinale i finale nasz zawodnik przegrywał pierwszy set, ale potem wygrywał dwa kolejne. Po ponad trzygodzinnym ćwierćfinale z Jankiem Bruczko (4:6, 6:3, 7:5) i dwuipółgodzinnym półfinale z Dominikiem Dobaczewskim (4:6, 7:5, 6:1) finał był właściwie już tylko „formalnością”. Karol wygrał 2:6, 6:1, 6:0 w godzinę i 45 minut z Jakubem Strzeleckim z Eurotenis Łódź.

Dzięki dobrym występom w sierpniowych turniejach Karol zanotuje zapewne spory awans w rankingu kadetów Polskiego Związku Tenisowego.Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję