Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Nasi zawodnicy rewelacyjnie weszli w nowy sezon.

04.09.2018, 18:05

W Mistrzostwach Warszawy Skrzatów, rozgrywanych na naszych kortach, wywalczyliśmy trzy tytuły Mistrzowskie. Matylda Stępkowska wygrała rozgrywki dziewcząt, w finale pokonując turniejową jedynkę Melanię Rybarkiewicz 6/1 6/0. Jakub Dołaszyński zwyciężył w rozgrywkach chłopców, a Cyprian Lukasek w parze z Antonim Biczykiem wygrał rozgrywki gry podwójnej.
Zosia Witkowska i Oliwia Klimas natomiast udały się do Radomska na turniej WTK Młodziczek. Obie nasze zawodniczki zanotowały bardzo udane występy, tym bardziej, że dla Oliwki był to debiut w tej kategorii wiekowej. Ostatecznie Zosia zajęła II miejsce a Oliwka V.
Widać, że ciężka praca przez cały sierpień na obozie w Żywcu i zgrupowaniu stacjonarnym przynosi efekty
Wszystkim naszym zawodnikom oraz trenerom Piotrowi Grollowi i Robertowi Fiszerowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na korcie.


Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję