Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Profesjonalne warsztaty dla zawodników

17.10.2018, 16:20

W ostatni weekend w naszym klubie odbyły się warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla zawodników ST Tie Break i ich rodziców. Wszystkie poruszane tematy miały pogłębić wiedzę i ułatwić rywalizację w nadchodzących turniejach tenisistom naszego klubu.

Warsztaty rozpoczął temat używania profesjonalnych wkładek do butów, który przedstawił Marcin Szafrański, były reprezentant Polski w narciarstwie alpejskim, obecnie przedstawiciel marki SuperFeet.

- Wkładki to jeden z elementów, który może poprawić poruszanie się po korcie, a przede wszystkim odciąży stopy tenisisty – opowiadał Szafrański. Za 10 dni do klubu trafi specjalna maszyna, dzięki której będzie można przygotować zindywidualizowane wkładki dla każdego z zawodników.

Podczas drugiej części warsztatów rozmawialiśmy o diecie i suplementacji. Temat prezentowała Alicja Krajowska-Kukiel, dietetyk, autorka stałych porad w magazynie „Tenisklub”. Dowiedzieliśmy się jak duże znaczenie może mieć to co jemy i pijemy, nie tylko przed i po meczach, ale praktycznie przez cały dzień.

Dowiedzieliśmy się także jak ważna może okazać się odpowiednia suplementacja.

W trzeciej części naszych warsztatów zawodnicy uczestniczyli w praktycznych zajęciach z rolowania wraz z trenerką firmy MOVO, a rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy Reha Sport, partnera medycznego Polskiego Związku Tenisowego, który przygotował specjalną ofertę dla naszych zawodników. 

Jakub Puchalski z Reha Sportu opowiadał jak ważne są systematyczne badania kontrolne i dlaczego każdy z czynnych tenisistów powinien podstawowe badania robić regularnie.

Dzięki współpracy z nowymi partnerami ST Tie Break: markami SuperFeet (wkładki), Agisko (suplementacja), Movo (przyrządy do rolowania) i Reha Sport nasi zawodnicy uzyskają dodatkowe, niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego tenisisty bodźce.

Wszystkie produkty naszych partnerów będą już wkrótce dostępne do kupienia w naszym klubie. Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję