Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

LATO Z TIE BREAKIEM 2019

10.02.2019, 22:22

Ruszają zapisy na „LATO Z TIE BREAKIEM”

W roku 2019 przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle bogatą i różnorodną ofertę wakacyjną .  

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystając z dziesięciu lat doświadczenia zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 5-12 lat na Półkolonie Tenisowe, które będą się odbywać  przez całe wakacje na obiekcie przy ul. Koncertowej. Nasze półkolonie to 5 dni intensywnej nauki tenisa oraz mnóstwo zabawy i atrakcji. To doskonała forma spędzenia czasu w Warszawie.
Dla trochę starszych dzieci, które zostają w Warszawie mamy propozycję nieodpłatnej nauki gry w ramach akcji „AKTYWNE KABATY”. Jest to projekt realizowany we współpracy z Firmą Long Bridge. Zajęcia odbywać się będą na naszym obiekcie Kabaty.  
Kolejna propozycja to młodzieżowy wyjazd do sprawdzonej bazy w Olecku na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko – Augustowskim.  To jedenastodniowy obóz na, którym nie będzie ani chwili na nudę. Dwa razy dziennie treningi tenisowe, treningi ogólnorozwojowe, gry terenowe, rowery, kajaki, a to wszystko w pięknie położonym ośrodku nad samym jeziorem.
Dla rodzin tenisowych już po raz czwarty mamy zaproszenie na Rodzinne Wczasy z Tenisem w Rychwałdzie w pięknie położonym Dworku na Podbeskidziu. Ten kto był ten wie, że wczasy z tenisem, to bardzo intensywny sportowo czas z przyjazną atmosferą i wypoczynkiem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z programem naszej oferty:

PÓŁKOLONIE - szczegóły

OLECKO- szczegóły

RYCHWAŁD – szczegóły

ŻYWIEC - szczegóły


Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję