Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

UWAGA ! Ważny komunikat

11.03.2020, 14:18

Szanowni Państwo,

W związku z podjętą dzisiaj przez administrację rządową decyzją dotyczącą zamknięcia placówek oświatowych na okres 14 dni, w poczuciu odpowiedzialności a także w trosce o zdrowie naszych podopiecznych i ich otoczenia, informujemy, że od dnia dzisiejszego do odwołania ZAWIESZAMY WSZYSTKIE ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PONIŻEJ 18 R.Ż.

Do czasu wydania kolejnych decyzji przez rząd klienci indywidualni oraz dorośli biorący udział w zajęciach grupowych grają normalnie.

W przypadku jednak, gdy ktokolwiek miał styczność z osobami zarażonymi, czuje się źle lub wrócił z rejonów zagrożonych koronawirusem, prosimy aby ABY NIE PRZYCHODZIŁ DO KLUBU. Jednocześnie informujemy, że w naszym klubie wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności m.in. regularne odkażanie klamek, uchwytów, krzeseł, stołów itp.

Informujemy, że już uiszczone opłaty  za okres marzec/kwiecień zostaną przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy.

Sytuację monitorujemy na bieżąco, prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, profilu na Facebooku oraz odczytywanie wiadomości przesyłanych z biura.

Apelujemy także do wszystkich o stosowanie się do wytycznych administracji i zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję