Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Ruszają zapisy za zajęcia w ferie zimowe!

09.12.2020, 17:00

W związku ze zbliżającymi się feriami (4.01-17.01) chcielibyśmy Wam przedstawić naszą ofertę zajęć dla dzieci w tym okresie. Wiemy, że wielu naszych klubowiczów zostaje w domu i chcemy zrobić wszystko, aby wszystkim chętnym dać szansę na codzienną dawkę ruchu!

Plan powstał w odpowiedzi na Wasze zapytania, w zgodzie z obowiązującymi przepisami i ograniczeniami związanymi z trwającą pandemią. Wszystkie zajęcia sportowe zostaną tak zaplanowane i zorganizowane, by zapewnić bezpieczeństwo epidemiczne naszych podopiecznych.

Każdy trening będzie trwał 1,5h. Odbywać się będą na minihali (4, 5, 6-latki) i na kortach (pozostałe grupy) naszego obiektu przy ul. Koncertowej. Rozplanowanie poszczególnych zajęć widoczne jest na załączonych grafikach Liczba trenerów i kortów będzie zależna od ilości zgłoszeń na konkretny dzień.

Obowiązują nas limity oraz minimum zgłoszeń, aby dana grupa powstała. Prosimy się o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji o zapisach - im szybciej, tym lepiej!

W pierwszym tygodniu pracować z dziećmi będą trenerzy: Ela, Radek i Paweł W drugim tygodniu obecni będą trenerzy: Radek, Mazzi i Tomek.

Dodatkowo, po zajęciach tenisowych na minihali, od 13.00 będą zajęcia ogólnorozwojowe.

Cena jednorazowego uczestnictwa w treningu:


- grupy z minihali + grupy czerwone -> 60zł/1,5h

- grupy rekreacyjne/ pomarańczowe /zielone /żółte /Junior -> 75zł/1,5h.

- zajęcia ogólnorozwojowe 45zł/1,5h.

Prosimy o możliwie szybkie decyzje z Państwa strony, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

W mailu proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, w jakiej grupie aktualnie gra i w jakie dni chcecie trenować.

W przypadku zakupu powyżej 3 dni treningowych otrzymują Państwo 5% rabatu.Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję