Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Zwycięzcy Tie Break Kids Cup

11.03.2014, 12:57

Młodzi adepci tenisa mogli sprawdzić swoje umiejętności w kolejnej edycji naszego klubowego turnieju w kategoriach: niebieskiej, czerwonej i pomarańczowej. Pogoda i humory dopisały, więc na kortach też czuło się mnóstwo pozytywnej energii.

Zawodniczki Tie Break Teamu zdominowały kategorię pomarańczową. Prowadziły ze sobą zacięta boje, które rozstrzygały głównie w tie-breakach. Ostatecznie jednak na najwyższym podium stanęła Natalia Siwy, wychowanka Jacka Multana. Wygrała wszystkie mecze, najtrudniejsza okazała się potyczka z młodszą koleżanką Irenką Pietrzak, którą Natalka ostatecznie pokonała 4:2. Druga na podium była Lidia Domaszewicz, Irenka zajęła miejsce trzecie, Tosia Bąk czwarte.

W licznej grupie pomarańczowej chłopców triumfował Jaś Lenarczyk z Tie Break Teamu. W finale w pięknym stylu pokonał Stasia Kluczyńskiego (Tuan Club) 4:1. Miejsce trzecie zajął Adam Naskręcki.

Wśród „czerwonych” chłopców świetnie spisali się Cyprian Lukasek, który zajął miejsce drugie i Igor Wojciechowski - czwarte. Cyprian uległ w finale Maksowi Szafranowi (KT Legia) 4:10. Trzeci był Jaś Kluczyński (Tuan Club)

W kategorii czerwonej dziewczynek trzecie miejsce wywalczyła Ania Bielik. Na najwyższym miejscu podium stanęła Oliwia Kolbusz (KS Czarni), druga była Karolina Gouda (RKT Return Radom), czwarta Zuzanna Zieja (NST).

W licznej kategorii niebieskiej chłopcy grali z dziewczynkami. Tym razem nasz zawodnik Kuba Janus wywalczył miejsce czwarte. Najlepszy okazał się Staś Mossakowski (A.M. Tenis Warszawa), który w finale pokonał Huberta Plenkiewicza (RKT Return Radom) 10:7. Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Chmielewska (RKT Return Radom).

Wszystkie mecze turniejowe były bardzo emocjonujące, wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami i walecznością na kortach. Grulujemy i zapraszamy na kolejny turniej w maju!

Szczegółowe wyniki na:
mazowiecki.pzt.pl/index.php
 

 


Polub nas na Facebooku!

Ostatnio dodane

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję