Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Testy naborowe do grupy sportowej Tie Break Team

24.04.2016

Zapraszamy dzieci z roczników 2005-2007 na testy naborowe do grupy sportowej Tie Break Team.
Testy odbędą się w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 11.00 na kortach przy ul. Koncertowej 8a.

Tie Break Team to grupa wyselekcjonowanych zawodników Szkoły Tenisa „Tie Break”, która reprezentuje nasz klub w turniejach indywidualnych i imprezach drużynowych rozgrywanych pod egidą Polskiego Związku Tenisowego.
Zawodnicy Teamu trenują na obiektach Szkoły Tenisa „Tie Break” pod okiem naszych najlepszych trenerów i instruktorów tenisa oraz specjalistów od przygotowania ogólnego. Objętość treningowa to w młodszych rocznikach trzy do czterech treningów, a w starszych co najmniej pięć treningów tygodniowo.

TB Team jest profesjonalnym przygotowaniem do przyszłej kariery tenisowej dla ambitnych zawodników, którzy swoją przyszłość chcą związać z „białym sportem”.
Aktualnie w grupie trenują zawodnicy w wieku od 10 do 13 roku życia.
Z każdym kolejnym sezonem planujemy rozszerzać naszą działalność szkoleniową dzięki napływowi młodszych roczników. Nie wykluczamy także przyjmowania do TB Teamu starszych zawodników chcących zintensyfikować swoje treningi.  

Do zobaczenia na korcie!

Zespół ST Tie Break


Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję