Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Obóz dla dzieci i młodzieży w Olecku

23.07.2018

W wakacje zapraszamy dzieci i młodzież na  Obóz Tenisowy do Olecka.

Olecko leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Gości czaruje urokliwym położeniem nad rzeką Legą, która malowniczo wypływa z jeziora, owiniętego wokół miasta niczym błękitna wstęga. Powietrze w tym rejonie należy do najczystszych w Polsce. Przyczyniło się do tego m.in. oddalenie regionu od ośrodków wielkomiejskich oraz bliskie położenie 4 puszczy: Augustowskiej, Rominckiej, Boreckiej i Piskiej. Atrakcyjne położenie oleckiej bazy sportowej w sąsiedztwie parku i jeziora przekłada się na doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorakich dyscyplin sportu.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w hotelu Colosseum położonym obok kortów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Ośrodek, gdzie będziemy odbywać treningi.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Na obóz zabieramy ze sobą rowery *. Wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze, spływ kajakowy, gra terenowa będą doskonałym uzupełnieniem naszego obozu.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie);
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele w jeziorze i opalanie na plaży;
 • wycieczki rowerowe;
 • gra terenowa i ognisko.

 
Termin:
23.07 - 02.08.2018

Cena obozu wynosi 2390 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem klasy lux;
 • przewóz rowerów;
 • ubezpieczenie NNW.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE
dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do 15 kwietnia cena wynosi 2190,00 zł

Wiek Uczestników:
7 - 15 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 23.07 br. (poniedziałek) o godz. 8.00. Powrót nastąpi w dniu 02.08 br (czwartek) ok. godz. 17.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
BZWBK 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

Umowa + karta kwalifikacyjna jest do pobrania TUTAJ


*  każdy uczestnik proszony jest o zabranie ze sobą roweru, oraz zapasowej dętki do opony (rowery będą przewiezione osobnym samochodem).
Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję