Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

OBÓZ TENISOWY W OLECKU

17.07.2023

W wakacje zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na Obóz Tenisowy do Olecka.

Olecko leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Gości czaruje urokliwym położeniem nad rzeką Legą, która malowniczo wypływa z jeziora, owiniętego wokół miasta niczym błękitna wstęga. Powietrze w tym rejonie należy do najczystszych w Polsce. Przyczyniło się do tego m.in. oddalenie regionu od ośrodków wielkomiejskich oraz bliskie położenie 4 puszczy: Augustowskiej, Rominckiej, Boreckiej i Piskiej. Atrakcyjne położenie oleckiej bazy sportowej w sąsiedztwie parku i jeziora przekłada się na doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorakich dyscyplin sportu.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w hotelu Colosseum położonym obok kortów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie będziemy realizować treningi.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Na obóz zabieramy ze sobą rowery *. Wycieczki rowerowe, kąpiele w jeziorze, spływ kajakowy, gra terenowa będą doskonałym uzupełnieniem naszego obozu.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie);
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele w jeziorze i opalanie na plaży;
 • wycieczki rowerowe;
 • gra terenowa i ognisko.

 
Termin:
17.07.-27.07.2023

Cena obozu wynosi 3199 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem;
 • przewóz rowerów;
 • ubezpieczenie NNW.

PROMOCJA FIRST MINUTE 
Dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do końca lutego 2023r. cena wynosi 3099,00 zł.

Wiek Uczestników:
7 - 12 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 17.07 br. (poniedziałek) o godz. 8.00. Powrót nastąpi w dniu 27.07 (czwartek) ok. godz. 17.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Santander 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

*  każdy uczestnik proszony jest o zabranie ze sobą roweru, oraz zapasowej dętki do opony (rowery będą przewiezione osobnym samochodem).

UMOWA jest do pobrania TUTAJ.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku znajduje się TUTAJ.


Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję