Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W ŻYWCU

29.07.2023

W wakacje zapraszamy dzieci i młodzież w wieku powyżej 12 roku życia na Obóz Tenisowy do Żywca.

Żywiec położony jest w południowej części Polski nad jeziorem żywieckim. Ośrodek znajduje się w sąsiedztwie rzeki Soli, z pięknym widokiem na rozległe pasma górskie Beskidów. Atrakcyjne położenie żywieckiej bazy sportowej w sąsiedztwie gór przekłada się na doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorakich dyscyplin sportu.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w hotelu Tenis Park Żywiec  położonym w tym samym miejscu co obiekt tenisowy i obiekty sportowe, gdzie będą odbywać treningi.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (3 godz. dziennie)
 • trening ogólnorozwojowy;
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • wyjazd do Aquaparku;
 • wycieczka górska;
 • gry terenowe.


Termin:

29.07-11.08.2023

Cena obozu wynosi 3799 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem klasy lux;
 • ubezpieczenie NNW.

PROMOCJA FIRST MINUTE

dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do końca lutego 2023r. otrzymają Kupony na 5 godzin gry w naszym Klubie (do wykorzystania w sezonie letnim, do końca sierpnia 2023)

Wiek uczestników:

12 - 17 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:

sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną.

Wyjazd i powrót:

Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 29.07.2023 (sobota) o godz. 8.00. Powrót nastąpi w dniu 11.08 (piątek) ok. godz. 17.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.

Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:

Santander 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o podanie preferowanego rozmiaru koszulki.

Umowa jest do pobrania TUTAJ.

Karta kwalifikacyjna dostępna jest TUTAJ.Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję