Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

RODZINNE WCZASY TENISOWE W HOTELU MAZURSKI RAJ

06.08.2023

Na obóz do Hotelu Mazurski Raj zapraszamy rodziny, które chcą sportowo i aktywnie spędzić czas w malowniczej okolicy mazurskich jezior.

Niepowtarzalne położenie hotelu nad brzegiem jeziora Bełdany, niedaleko Rucianego-Nida, w otoczeniu Puszczy Piskiej, daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.
Nowy port, bogata oferta sprzętu wodnego i piękna piaszczysta plaża pozwalają czerpać z Mazur to, co najpiękniejsze. Bliskość Puszczy Piskiej daje możliwość leśnych spacerów i rowerowych wycieczek, co stanowi doskonałą szansę na poznanie pięknych mazurskich krajobrazów.

Na terenie obiektu znajduje się bogata infrastruktura. Są to przede wszystkim cztery korty tenisowe o nawierzchni ziemnej, gdzie będą odbywać się nasze treningi a także tory bowlingowe, bilard, stoły do tenisa stołowego, boisko do gry. Ośrodek oferuje możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych czy kijów do nordic walking. Po całodniowej aktywności hotel oferuje saunę, balię zewnętrzną i gabinety masażu.

Ponadto w hotelu znajduje się Junior Club bogato wyposażony w zabawki i gry oraz zewnętrzny plac zabaw, które sprawią, że każde dziecko zatraci się tam w cudownej zabawie.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, obejmować będzie kształtowanie i doskonalenie techniki oraz przygotowanie do gry na punkty.

Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

W programie przewidziane są:

-trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);

-turniej tenisowy;

-gry sportowe i zabawy;

-ognisko;

-atrakcja dodatkowa

Termin:

6.08-12.08.2023

Cena obozu wynosi dorosły 3599 zł, dzieci 5-12 lat 2699 zł, dzieci 3-5 lat 1299 zł  i obejmuje:

·  zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (HOTEL) lub domkach;

·  dwa posiłki dziennie - śniadanie, obiadokolacja;

·  realizację programu;

·  ubezpieczenie NNW.

Dojazd własny

Cena nie zawiera :

Opłaty za zwierzęta 30zł/doba


Zapisy:

Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata 600 zł zaliczki osoba dorosła, 300 zł za dziecko oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.

Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze Klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Santander 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000


Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję