Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Dadaj 2015 - Tenisowy obóz dla dzieci i młodzieży

19.07.2015

W tym roku zapraszamy dzieci i młodzież na Obóz Tenisowy po raz pierwszy do ośrodka Star - Dadaj usytuowanego wśród malowniczych lasów, na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna.

Uczestnicy będą zakwaterowani w budynku hotelowym. Ośrodek posiada własne korty tenisowe, szeroką plażę, dostęp do jeziora oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki. W razie niepogody będziemy mogli skorzystać z 25 metrowego,  krytego basenu oraz hali sportowej.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą.

Piękne tereny pojezierza mazurskiego i wyjątkowy mikroklimat zachęcają do rekreacji ruchowej – kąpiele w jeziorze, gry terenowe, spływ kajakami będą doskonałym urozmaiceniem naszego obozu.

Mamy nadzieję, że to wyjątkowe miejsce sprawi, że nasi Uczestnicy złapią sportowego bakcyla i chętnie będą kontynuować naukę gry w tenisa także po obozie.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie);
 • konsultacje trenerskie;
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele w jeziorze i na basenie;
 • spływ kajakami;
 • gra terenowa i ognisko.

 
Termin:
19.07 - 29.07.2014

Cena obozu wynosi 1950 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w hotelu ośrodka Star-Dadaj w pokojach 2-,3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem klasy lux;
 • ubezpieczenie NNW.

 
Wiek Uczestników:
7 - 17 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 19.07 br. (niedziela) o godz. 9.00. Powrót nastąpi w dniu 29.07 br (środa) ok. godz. 18.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Kredyt Bank VII o/ W-wa  60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

Umowa na obóz dostępna jest tutaj


Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję