Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży - REDA

18.07.2016

W tym roku zapraszamy dzieci i młodzież na Obóz Tenisowy do Redy. Reda to spokojne i ciche miasteczko, które wraz z Rumią i Wejherowem tworzy Małe Trójmiasto Kaszubskie. Najczystsze w północnej Polsce powietrze, mikroklimat okolicznych okolicznych lasów, położenie w bliskim sąsiedztwie morza, w pradolinie rzeki Redy i Łeby- wszystko to stanowi fundament dobrego wypoczynku ale i pozwala osiągnąć dobre wyniki w sporcie.
Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu usytuowanym na terenie ośrodka sportowego MOKSiR Reda. Ośrodek posiada sześć kortów tenisowych o nawierzchni ziemnej, jeden kort kryty ze sztuczną trawą, boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne Orlik, bieżnię lekkoatletyczną, boisko do siatkówki plażowej oraz halę sportową.

Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Wycieczki na plażę, kąpiele w morzu, spływ kajakowy rzeką Redą, gra terenowa będą doskonałym uzupełnieniem naszego obozu.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie);
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele w morzu i wizyta w aquaparku*;
 • spływ kajakami;
 • gra terenowa i ognisko.

 
Termin:
18.07 - 28.07.2016

Cena obozu wynosi 2190 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem klasy lux;
 • ubezpieczenie NNW.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE
dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do 15 kwietnia cena wynosi:
- 1990,00 zł - dzieci uczestniczące w bieżącym roku szkolnym w regularnych zajęciach w naszym klubie;
- 2090,00 zł - dzieci spoza naszego klubu.


Wiek Uczestników:
7 - 15 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 18.07 br. (poniedziałek) o godz. 8.00. Powrót nastąpi w dniu 28.07 br (czwartek) ok. godz. 17.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
BZWBK 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

Umowa jest do pobrania TUTAJ

* pod warunkiem, że aquapark zostanie oddany do użytku przed datą naszego obozu.


Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję