Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Wyczynowy obóz tenisowy w Szczecinku

07.07.2014

Dzieci i młodzież, które myślą o tenisie na poważnie zapraszamy na wyczynowy obóz tenisowy do Szczecinka.

Szczecinek to średniej wielkości miejscowość położona na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodnipomorskim. Główną atrakcja turystyczną Szczecinka jest jego położenie pomiędzy dwoma jeziorami: Trzesiecko, wzdłuż, którego rozciąga się zabytkowy park miejski oraz Wielimie. I właśnie nad jeziorem Trzesiecko zlokalizowana jest nasza baza noclegowa i treningowa.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w internacie,  w pokojach 3- i 4- osobowych ze wspólnym węzłem sanitarnym. Tuż przy internacie znajduje się kompleks bois Orilk, na którym będa realizowane zajęcia ogólnorozwojowe. W odległości około kilometra od ośrodka znajduje się baza sportowa Aqua - Tur, na którą składają się korty tenisowe (odkryte z nawierzchnią ziemną oraz kryte ze sztuczną trawą), basen, aqua - park. Na wypadek niepogody mamy zabezpieczone kryte korty, więc deszcz nie będzie nam przeszkadzał w realizacji treningu. Do dyspozycji uczestników będzie bus, który będzie woził dzieci  na korty i z powrotem.

Program treningowy obozu skupiony będzie na doskonaleniu techniki tenisowej, treningu taktycznym obejmującym różne formy rozegrania pięciu sytuacji meczowych, pracy nad kordynacją i jej wykorzystaniem na korcie. Za prawidłowy przebieg treningów odpowiedzialny będzie nasz trener Cyril Kalis - koordynator grupy sportowej Tie Break Team. Oprócz treningu tenisowego duży nacisk połozony będzie na zajęcia ogólnorozwojowe.

Dodatkową atrakcja dla uczestników będzie możliwość spróbowania swoich sił na nartach wodnych. W Szczecinku znajduje się wyciąg do nart wodnych, najdłuższy tego typu obiekt w Europie.


W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2 x 1,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (2 godz. dziennie);
 • konsultacje trenerskie;
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele na basenie i w jeziorze;
 • 2 godziny zabawy na wyciągu do nart wodnych z instruktażem oraz sprzętem;
 • wycieczka rowerowa wokół jeziora ;
 • gra terenowa i ognisko. 


Termin:
  07.07- 19.07.2014

Cena obozu wynosi 1850 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
 • całodzienne wyżywienie - śniadanie, obiad z podwieczorkiem i kolacja;
 • realizację programu;
 • przejazd pociągiem w zarezerwowanych przedziałach;
 • ubezpieczenie NNW.

Wiek Uczestników
:

7 - 17 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na Dworcu Centralnym, w holu głównym, w poniedziałek 07.07 godz. 10:30 (odjazd pociągu o godz. 11.00,  przyjazd na miejsce o godz.16:54). Powrót  nastąpi w sobotę 19.07 o godz. 20:45 (wyjazd pociągu ze Szczecinka godz. 14:10).

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze Klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Kredyt Bank VII o/ W-wa  60 1500 1865 1218 6009 9808 0000


Umowa na obóz dostępna jest tutaj


Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję