Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Tenisowy obóz dla dzieci i młodzieży w Olecku

21.07.2014

W tym roku ponownie zapraszamy dzieci i młodzież na obóz tenisowy do Olecka na Mazurach, urokliwej miejscowości położonej wśród wzgórz polodowcowych nad jeziorem Olecko Wielkie z bogatą bazą sportową.

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w Hotelu Olecko, który posiada własne korty i jest położony w odległości 50 metrów od jeziora.

Najważniejszymi punktami obozu są: trening tenisowy i ogólnorozwojowy, który obejmuje kształtowanie i doskonalenie techniki tenisowej, a także taktyczne przygotowanie do gry na punkty. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi specjalizujący się w treningu z dziećmi i młodzieżą.

Przepiękne tereny Pojezierza Mazurskiego zachęcają do rekreacji ruchowej - kąpiele w jeziorze, gry terenowe oraz wycieczki krajoznawcze będą idealnym wzbogaceniem naszych zajęć sportowych.

Mamy nadzieję, że to wyjątkowe miejsce sprawi, że nasi Uczestnicy złapią sportowego bakcyla i chętnie będą kontynuować naukę gry w tenisa także po obozie.

W programie przewidziane są:

 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie);
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie);
 • konsultacje trenerskie;
 • turniej tenisowy;
 • gry sportowe i zabawy;
 • kąpiele na basenie i w jeziorze;
 • zajęcia sztuk walki;
 • udział w imprezach "Przystanku Olecko 2014";
 • gra terenowa i ognisko.

 
Termin:
21.07 - 31.07.2014

Cena obozu wynosi 1890 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w Hotelu Olecko w pokojach 3- i 4-osobowych;
 • trzy posiłki dziennie - śniadania, obiady i kolacje;
 • realizację programu;
 • przejazd autokarem klasy lux;
 • ubezpieczenie NNW.

 
Wiek Uczestników:
7 - 17 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 21.07 br. (poniedziałek) o godz. 9.00. Powrót nastąpi w dniu 01.08 br (piątek) ok. godz. 19.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze Klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Kredyt Bank VII o/ W-wa  60 1500 1865 1218 6009 9808 0000

Umowa na obóz dostępna jest tutaj


Galeria zdjęć

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję