Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Tenisowy Obóz dla Młodzieży w Żywcu

05.08.2017

Tenisowy obóz w Żywcu to oferta skierowana do młodzieży w wieku 13+ na każdym poziomie zaawansowania.

Zakwaterowani będziemy w ośrodku Park Tenis Żywiec 1918. Jest to przepiękny klub tenisowy z niezwykle bogatą historią. Kilka lat temu ośrodek został zmodernizowany i oferuje bogatą infrastrukturę hotelowo – sportową, a wszystko w przepięknej scenerii Beskidów.

Naszym założeniem jest zorganizowanie bardzo intensywnego, siedmiodniowego programu treningowego popartego mnóstwem dodatkowych atrakcji z wykorzystaniem terenu. Główny punkt naszego obozu - nauka gry w tenisa, skupiona będzie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Będziemy również pracować nad taktyką meczową. Kadrę obozu będą stanowić nasi trenerzy klubowi, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Wycieczka nad Zalew Żywiecki na wake'a oraz treningi ogólnorozwojowe w górach będą doskonałym uzupełnieniem naszego obozu.

W programie przewidziane są:
•   trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (3 godz. dziennie);
•   trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie) w tym treningi ogólnorozwojowe w górach;
•   turniej tenisowy;
•   gry sportowe i zabawy;
•   wycieczka nad Zalew Żywiecki;
•   gra terenowa i ognisko.
 
Termin:
05.08-12.08.2017

Cena obozu wynosi 1890 zł i obejmuje:

  • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
  • trzy posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja;
  • realizację programu;
  • przejazd autokarem klasy lux;
  • ubezpieczenie NNW.

 

PROMOCJA FIRST MINUTE
dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do 15 kwietnia cena wynosi:
- 1690,00 zł - dzieci uczestniczące w bieżącym roku szkolnym w regularnych zajęciach w naszym klubie;
- 1790,00 zł - dzieci spoza naszego klubu.

Wiek Uczestników:
10 - 17 lat

Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na ul. Okaryny 15 w Warszawie (Ursynów) w dniu 05.08 br. (sobota) o godz. 9.00. Powrót nastąpi w dniu 12.08 br (sobota) ok. godz. 17.00 również na ul. Okaryny 15 w Warszawie.

Zapisy:
Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
BZWBK 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000, w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę imprezy oraz numer telefonu kontaktowego.

Umowa:
Umowa jest do pobrania tutaj

Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję