Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Tie Break Cup - czyli amatorski turniej dla panów

10.12.2017

Zapraszamy na jesienny turniej Tie Break Cup dla Panów.

Impreza dedykowana jest naszym Klientom (z wszystkich obiektów) bez przeszłości zawodniczej, ale gości spoza klubu również zapraszamy.

Rozgrywki w dwóch kategoriach: początkujący i open.

Kategoria dla początkującyh przeznaczona jest dla osób, które dotąd nie brały udziału w turniejach lub grają w naszej lidze klubowej i raczej "zbierają doświadczenie niż zwycięstwa" :) natomiast kategoria Open przeznaczona jest dla osób z historią turniejową i/lub odnoszących sukcesy w lidze.

Termin:  10 grudnia br. Godzina 11:00.

Wpisowe: 80 zł (płatne gotówką w dniu turnieju).

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze klubu na Koncertowej, telefonicznie 608 313 072 lub mailem biuro@tiebreak.pl, do piątku  08 grudnia, do godziny 18.00.

W programie turnieju oprócz samych gier przewidujemy ciepły posiłek dla wszystkich uczestników. Na zwycięzców będą czekać nagrody i puchary.

Zapraszamy serdecznie.


Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję