Korty w Warszawie w Szkole Tenisa TieBreak

Nawigacja

Jesteśmy licencjonowanym klubem PZT

Tie Break Cup - amatorski turniej dla Pań i Panów

28.03.2015

Zapraszamy na wiosenny turniej Tie Break Cup dla Pań i Panów.

Impreza dedykowana jest naszym Klientom (z wszystkich trzech obiektów) bez przeszłości zawodniczej.

Rozgrywki w dwóch kategoriach: początkujący i open.

Kategoria początkujący przeznaczona jest dla osób, które dotąd nie brały udziału w turniejach lub grają w naszej lidze klubowej i raczej "zbierają doświadczenie niż zwycięstwa" :) natomiast kategoria open przeznaczona jest dla osób z historią turniejową i/lub odnoszących sukcesy w lidze.

Rozgrywki będą rozgrywane nowatorskim systemem tzw. Pucharowy Kompas. Drabinka rozkłada się na cztery strony świata. Osoby wygrywające pierwszy mecz przesuwają się w kierunku na "Wschód", przegrywający  - w kierunku na "Zachód". Gracze, którzy przegrywają w drugiej rundzie z kierunku "Wschód" są umieszczani w kolejnej drabince "Południe", z kierunku "Zachód" - w drabince "Północ". W ten sposób każdy zawodnik zagra minimum 3 mecze.


Termin: 28 marca br. Panie i Panów z kategorii początkujących zapraszamy na godzinę 14.00, natomiast Panie i Panów z kategorii open zapraszamy na godzinę 17.00.

Wpisowe: 65 zł

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze klubu na Koncertowej, telefonicznie 608 313 072 lub mailem biuro@tiebreak.pl, do piątku 27 marca do godziny 18.00.

W programie turnieju oprócz samych gier przewidujemy poczęstunek w formie grilla dla wszystkich uczestników. Na zwycięzców będą czekać nagrody i puchary.

Zapraszamy serdecznie.
Najbliższe wydarzenia

Nawigacja w stopceSzanowni Klienci!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych są: firma PPHU Tie Break Magdalena Rejniak Romer z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 21/86 NIP: 951-184-86-12 oraz firma Szkoła Tenisa Tie Break Karolina Rejniak-Oszczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Neseberskiej 4/153, NIP: 9512167624,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - INSP.ODO@GMAIL.COM,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług klubu tenisowego- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji Usług,
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy,
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
7) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Akceptuję